Praca

Gama S.C. to mała firma handlowa zajmująca się bezpośrednim importem i ogólnopolską dystrybucją narzędzi medycznych ze stali nierdzewnej, drobnego sprzętu medycznego, sprzętu medycznego jednorazowego użytku oraz urządzeń oczyszczających powietrze w pomieszczeniach. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników. Doświadczenie w firmie handlowej lub znajomość branży medycznej mile widziana, ale niekonieczna. CV proszę przesyłać wyłącznie na e-mail: wprusinowski@wp.pl.

Stanowisko: HANDLOWIEC
Charakter pracy: Praca stacjonarna w Dziale Handlowym, polegająca głównie na telefonicznym utrzymaniu kontaktu ze stałymi klientami i pozyskiwaniu nowych odbiorców. Obsługa klientów w firmie. Przyjmowanie i realizacja zamówień, przygotowywanie i wysyłanie ofert, fakturowanie. Sporadyczne, osobiste wizyty u klientów miejscowych. Współpraca z Działem Importu w planowaniu dostaw. Praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.
Wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolność przekonywania, umiejętność negocjacji. Znajomość pracy przy komputerze, łatwość poruszania się w Internecie, umiejętność pracy w zespole.

Stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Charakter pracy: Praca w terenie polegająca na utrzymaniu bezpośredniego kontaktu z klientami i pozyskiwaniu nowych odbiorców. Częste wyjazdy w celu osobistego prezentowania oferty i negocjowania warunków sprzedaży.
Wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolność przekonywania, umiejętność negocjacji. Gotowość do częstych wyjazdów, samodzielność w planowaniu i realizacji zadań. Prawo jazdy, obsługa komputera.

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Charakter pracy: Praca polega na przyjmowaniu i wydawaniu towaru z magazynu, kompletacji zamówień, fakturowaniu, pakowaniu i nadawaniu przesyłek, dostarczaniu towaru do klientów miejscowych, odbiór towaru od dostawców. Współpraca z firmami spedycyjnymi i kurierskimi. Praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.
Wymagania: Umiejętność opanowania bardzo licznego i różnorodnego asortymentu, skrupulatność, umiejętność pracy zespołowej. Prawo jazdy, obsługa komputera.
GAMA s.c. - Narzędzia chirurgiczne i stomatologiczne, ciśnieniomierze krwi, drobny sprzęt medyczny, termometry, stetoskopy, narzędzie ginekologiczne i okulistyczne. Zapraszamy.
projekt i wykonanie: webmania
Narzędzia medyczne Start O nas Produkty medyczne Sklep internetowy Praca Kontakt