Sprzęt diagnostyczny

Latarki diagnostyczne

Latarka diagnostyczna HS-401F5 - Metalowa latarka diagnostyczna z dwoma bateriami AAA, dostępna w kolorach burgund i ciemnoniebieskim.
Latarka diagnostyczna HS-401F - Plastikowa latarka diagnostyczna z dwoma bateriami AAA, dostępna w kilku kolorach (czerwony, zielony, szary, granatowy).


Opaski uciskowe

Opaska uciskowa "staza" HS-403 - wykonana z elastycznej taśmy z automatyczną samo zaciskającą się klamrą, pozwalającą na stopniowe uwalnianie ucisku przez naciśnięcie, dostępna w kilku kolorach (zielony, purpurowy, czerwony, niebieski).Opaska uciskowa HS-403A dla dzieci - Opaska wykonana z elastycznej taśmy z automatyczną samo zaciskającą się klamrą, pozwalającą na stopniowe uwalnianie ucisku przez dociśnięcie tylnej części klamry lub całkowite rozpięcie zamka poprzez naciśnięcie przycisku. Zielona z nadrukiem tygryska.Opaska uciskowa HS-403B dla dzieci - Opaska wykonana z elastycznej taśmy z automatyczną samo zaciskającą się klamrą, pozwalającą na stopniowe uwalnianie ucisku przez dociśnięcie tylnej części klamry lub całkowite rozpięcie zamka poprzez naciśnięcie przycisku. Granatowa z nadrukiem doktoraOpaska uciskowa HS-403C dla dzieci - Tęczowa opaska wykonana z elastycznej taśmy z automatyczną samo zaciskającą się klamrą, pozwalającą na stopniowe uwalnianie ucisku przez dociśnięcie tylnej części klamry lub całkowite rozpięcie zamka poprzez naciśnięcie przycisku. Tęczowa.GAMA s.c. - Narzędzia chirurgiczne i stomatologiczne, ciśnieniomierze krwi, drobny sprzęt medyczny, termometry, stetoskopy, narzędzie ginekologiczne i okulistyczne. Zapraszamy.
projekt i wykonanie: webmania
Narzędzia medyczne Start O nas Produkty medyczne Sklep internetowy Praca Kontakt